Wczytuję dane...
Model: 623198
Kod producenta: 3354
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5902650611832
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: rebel
Opis:

Łap potwory, ćwicząc tabliczkę mnożenia!
Po magicznej pracowni rozpierzchły się potwory: duże, mniejsze, kolorowe Każdemu czarodziejowi zależy, by je złapać, ale najbardziej - żeby zrobić to szybciej niż przeciwnik!
W Eliksirze mnożenia zwycięży ten z graczy, który jako pierwszy schwyta 5 potworów. Aby to zrobić, musi zebrać cyfry, które pomnożone przez siebie dadzą liczbę równą numerowi stwora, znajdującego się na polu drugiego uczestnika zabawy.
Wydaje się proste? Nie tak bardzo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że z każdym ruchem będziemy sobie nawzajem przeszkadzali!

Na czym to polega?
Każdy z graczy ma na ręce komplet dwustronnych kart: na górze każdej z nich znajduje się potwór oznaczony liczbą, a na dole - eliksir z numerem. Zadaniem graczy jest wykładać karty w taki sposób, aby w ich części stołu znalazła się kombinacja cyfr-eliksirów, których iloczyn będzie równy numerowi jednego z potworów przeciwnika. Oznacza to, że każda wykładana przez nas karta ma dwie funkcje - dla nas narzędziem jest strona z eliksirem, natomiast dla przeciwnika ważne są potwory, które stanowią jego cel.
Zwycięża gracz, który jako pierwszy schwyta 5 potworów.

Dlaczego pokochasz tę grę?
- Kolorowe karty, atrakcyjny temat i przyjemna oprawa graficzna z pewnością spodobają się najmłodszym uczestnikom zabawy i sprawią, że chętnie będą wracali do Eliksiru mnożenia. Tym samym łatwiej będzie przemycić zawarte w grze elementy edukacyjne, a nauka będzie odbywała się w pewnym sensie mimowolnie.
- Zasady gry są proste do przyswojenia i wytłumaczenia, a sama rozgrywka jest bardzo szybka i przyjemna. To my decydujemy, ile partii rozegramy, a wraz z kolejnymi grami, będzie rozwijał się nasz system planowania.
- Podczas rozgrywki dzieci uczą się zarówno mnożenia, jak i dzielenia, planując kolejne ruchy w związku chęcią przejmowania konkretnych potworów przeciwnika.


Video:
Nr katalogowy:

1832


Marka: Brak
Płeć: Chłopcy
Płeć: Dziewczynki
Rodzaj: Edukacyjne
Rodzaj: Gry karciane
Min. liczba graczy: 2
Max. liczba graczy: 2
Czas gry: 15
Wersja językowa: Polska
Wymagania wiekowe: 7
Akcesoria w zestawie:

- 60 kart (24 karty z zielonymi potworami, 36 kart z fioletowymi potworami)
- Instrukcja


Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania:  21 x 14 x 4 cm


Gry/Puzzle

  • depth: 

    37

  • height: 

    210

  • width: 

    140

Polecamy