Wczytuję dane...
Model: 623818
Kod producenta: 1062
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 887961531497
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: mattel
Opis:

Barbie Skipper Opiekunka dziecięca
Lalki Skipper Klub Opiekunek i te zestawy do zabawy Barbie pozwolą dziewczynkom sprawdzić się w roli opiekunki do dziecka razem ze Skipper lub jedną z jej przyjaciółek, lalką dzieckiem lub niemowlęciem, a także zestawem mebelków i akcesoriów dla dzieci idealnych do odegrania klasycznych scenek.
Do wyboru takie zestawy tematyczne, jak karmienie i drzemka, nauka korzystania z toalety lub spacer z wózkiem. Każdy zestaw wzbogacono o uroczą funkcję, która dodatkowo zachęca do zabawy: usta karmionego maluszka zmieniają kolor, toaleta pokazuje postępy w nauce, a spacerówka posiada ruchome koła i unoszące się podczas jazdy siedzenie dla małego pasażera. Mnóstwo pobudzających wyobraźnię elementów pozwoli młodym kandydatkom na nianie sprawdzić się w tej odpowiedzialnej roli. Dziewczynki pokochają odkrywać uroki opieki nad dziećmi, bo z Barbie możesz być kim chcesz!

Zbierz wszystkie lalki z serii Klub Opiekunek i akcesoria dla nich, aby wypełnić im czas mnóstwem zabawy.
Zestawy do zabawy z lalkami Opiekunkami Skipper zawierają lalkę opiekunkę w ubranku i z akcesoriami, lalkę dziecka lub niemowlęcia i tematycznie dobrane akcesoria.
Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
Większe lalki nie stoją samodzielnie.


Nr katalogowy:

FHY97/FHY98


Marka: Barbie
Seria: Barbie
Wymagania wiekowe: 3
Płeć: Dziewczynki
Wysokość: 32
Reklama TV: 2018
Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania: 21.6 x 32.4 x 6 cm


Lalki

  • depth: 

    90

  • height: 

    325

  • width: 

    220