Wczytuję dane...
Model: 739353
Kod producenta: 4274
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 6935494720087
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: iwood
Opis:

Użyj drewnianego śrubokrętu by skonstruować własny pojazd! Przyszły inżynier może zacząć swoją przygodę z tym wyjątkowym samochodem. Dzięki niemu pozna podstawy konstrukcji i mechaniki co ułatwi zrozumienie działania urządzeń i mechanizmów, które otaczają nas na co dzień. Elementy zabawki można rozdzielić a potem połączyć ze sobą przykręcając śrubokrętem o wymiarach i kształcie dopasowanym do rączek dziecka. Pojazd wykonany jest z drewna malowanego bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami wodnymi.   

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świata. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.
Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.


Nr katalogowy:

13008


Seria: inne
Marka: Brak
Wymagania wiekowe: 3
Płeć: Chłopcy
Liczba elementów: 13
Rozmiar zestawu: Mały
Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania: 18 x 22 x 8.5 cm


Nowości i zapowiedzi

  • depth: 

    80

  • height: 

    225

  • width: 

    180