Wczytuję dane...

Stacja obsługi Bosch z myjnią i samochodem

Model:  611831
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
18 szt.
174,98 PLN
198,84 PLN
Oszczędzasz 23.86 PLN
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 176.97 PLN
Opis:

Stacja obsługi Bosch z myjnią samochodem do skręcania.

Stworzona przez firmę Klein oferta warsztatów, narzędzi, zestawów i akcesoriów do kreatywnego majsterkowania na licencji Bosch, jest największą na światowym rynku zabawek.
Wszystkie urządzenia są praktycznie kopiami prawdziwych narzędzi dostępnych dla dorosłych. Są one oczywiście dostosowane dla dzieci wielkością, ciężarem, a przede wszystkim są super bezpieczne. Marka Bosch kojarzy się wszystkim z wysoką jakością i długą żywotnością produktów nie inaczej jest w przypadku tych zabawek.
Narzędzia działające na baterię posiadają takie funkcje, aby podczas zabawy zachowywały się niemal identycznie jak prawdziwe. W rezultacie wywołuje to ogromny entuzjazm u dzieci, jak i u Tatusiów, którzy często chętnie dołączają do zabawy.
Wszystkie produkty z serii (wkrętarki, nakrętki, śruby, elementy konstrukcyjne itp.) są kompatybilne.

Wspaniała stacja obsługi pojazdów na licencji BOSCH z dołączoną myjnią samochodową jest zestawem do samodzielnego montażu. W komplecie znajduje się biały samochód sportowy, który mały mechanik może rozkręcić na części za pomocą dołączonego śrubokrętu. W zestawie znajduje się także zapasowy komplet kół. Cały budynek jest rozkładany i można także do jego montażu używać śrubokrętu. Ruchome gąbki/szczotki myjni imitują prawdziwe mycie. W części serwisowej znajduje się ruchoma platforma oraz kokpit z komputerem. Wszystkie elementy auta oraz śrubki są na tyle duże, że z przykręcaniem poszczególnych elementów poradzi sobie już nawet 3-latek. Każdemu małemu wielbicielowi motoryzacji z pewnością przyda się taka zabawka.


Nr katalogowy:

8647


Tematyka: Warsztaty
Wymagania wiekowe: 3
Płeć: Chłopcy
Płeć: Dziewczynki
Kolor: Błękitny
Kolor: Niebieski
Kolor: Szary
Wymiary:

Myjnia: 40 x 43,5 x 28,5 cm


Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania: 41.3 x 31.1 x 13.3 cm


Dane techniczne

 • Kod producenta:

  1309

 • Realizacja zamówienia::

  48 godzin

 • Producent:

  klein

Zabawy kreatywne

 • depth: 

  120

 • height: 

  290

 • width: 

  390

Polecamy