Wczytuję dane...
Model: 739332
Kod producenta: 4274
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 6935494720292
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: iwood
Opis:

Drewniany zestaw konstrukcyjny Kosmoport, 123 elementy

Kreatywne drewniane klocki konstrukcyjne w formie Kosmoportu
Drewniane klocki konstrukcyjne będą źródłem szczęścia każdego małego chłopca lub dziewczynki. Zestaw został stworzony tak, aby zachęcić małych konstruktorów do kreatywnego myślenia i odkrywania wielu możliwości jakie daje zabawa nim. Klocki wyposażone zostały w wiele małych śrubek, deseczek w różnym kształcie z otworami, dzięki którym dziecko może konstruować swoje własne budowle, przykręcając elementy do siebie za pomocą małego, bezpiecznego śrubokręta, który również można znaleźć w zestawie. Nieograniczona ilość możliwości budowania i układania tych klocków konstrukcyjnych, pozwala na odkrywanie sposobów na łączenie elementów na zasadzie prób i błędów. Dziecko uczy się jak rozpoznawać kształty i dopasowywać je do siebie. Jest to świetny sposób na naukę podczas zabawy. Zdolności manualne ćwiczone od małego będą ważnym aspektem rozwoju malucha.

Drewniane klocki pokryto przepięknymi, wyrazistymi kolorami w odcieniach żółtego, czerwonego i szarego. Kolory wydobyto dzięki całkowicie nietoksycznym farbom wodnym, które będą bezpieczne nawet dla maluchów, które mają tendencję do wkładania przedmiotów do buzi.

Dopracowana w każdym calu
Klocki konstrukcyjne zostały wykonane w całości z ekologicznego drewna. Kształty elementów są zaokrąglone, dodatkowo podwyższając bezpieczeństwo zabawy tym zestawem. Forma kosmoportu będzie zwracać uwagę dziecka i absorbować jego uwagę na długo, a wielość możliwości zabawy sprawi, że nie straci zainteresowania zabawą. Te klocki będą nieocenioną pomocą przy rozwijaniu zdolności manualnych, koordynacji ruchowej i ćwiczeniu koncentracji.
 
Zalety produktu

 • Wpływa na rozwój dziecka
 • Wysokiej jakości drewno
 • Połączenie zabawy z nauką
 • Przepiękne kolory

Zabawka dla dzieci powyżej 3 roku życia. Doskonale sprawdzi się jako prezent.

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świata. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.
Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.


Nr katalogowy:

15004


Obszar: Konstrukcyjne
Rodzaj: Drewniane
Wymagania wiekowe: 3
Płeć: Chłopcy
Płeć: Dziewczynki
Produkt na baterie: Nie
Baterie w zestawie: Nie
Zasilanie: Nie dotyczy
Liczba elementów: 123
Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania: 30 x 30 x 5 cm


Nauka i rozwój

 • depth: 

  105

 • height: 

  180

 • width: 

  275