Wczytuję dane...

Prezent na Mikołajki :)

Prezent na Mikołajki :)

*Harry Potter – bohaterowie i magiczne prezenty !

Odtwarzaj ulubione filmowe momenty lub wyobrażaj sobie własne przygody pełne akcji z lalkami rodem z Hogwartu. Turniej Trójmagiczny to wyzwanie dla najlepszych czarodziejów i czarodziejek, w ramach którego rywalizują w trzech niebezpiecznych konkurencjach ich zwycięzca ma podobno zdobyć wieczną chwałę. https://misiek.eu/q/?keywords=lalka harry

https://misiek.eu/q/?keywords=Wizarding

Wciągające gry logiczne z serii Harry Potter – to doskonała zabawa na zimowe wieczory

https://misiek.eu/q/?keywords=gra harry potter

Puzzle z postaciami - https://misiek.eu/q/?keywords=puzzle Harry potter

*Zoobles !!! Dwa światy, jedno serce!

https://misiek.eu/q/?keywords=Zoobles

Zoobles mają obsesję na punkcie przeciwieństw! Zestaw Zoobles i Happitat zawiera dwa zwierzątka Zoobles o przeciwstawnych motywach, dwa pasujące do siebie podstawki Happitaty i listę, aby kontrolować kolekcję. Każde zwierzątko Zoobles zaczyna jako kolorowa kula i otwiera się, gdy znajduje się na magnetycznej podstawce. Aby aktywować niesamowitą transformację, po prostu upuść albo przeturlaj kulę po metalowym punkcie. Twoja postać magicznie ożyje, odsłaniając zwierzątko. Ściśnij je, aby zamienić z powrotem swoje zwierzę w kulę, a następnie przetocz jeszcze raz, aby ją otworzyć! Każde zwierzątko Zoobles ma odważne wzory i jasne kolory, a każda para kontrastuje ze sobą. Odkryj takie postacie jak słodki jednorożec, upiorny tygrys, lodowaty niedźwiedź polarny, tęczowy motyl i nie tylko! Happitaty pasują do stylu każdego zwierzęcia i są wsparciem zabawy w tworzenie historii. Dzięki czterem parom do zebrania (każda sprzedawana osobno), uzupełnisz swoją kolekcję o 8 zwierząt Zoobles Zwierzątka i rozszerzysz cudowny świat Zoobles! Zabawki Zoobles to idealny prezent dla dziewczynek od 5 lat.

* Lalka Barbie - EXTRA !!!   

https://misiek.eu/p/15/57805/lalka-barbie-extra-deluxe-lalki-i-lol-surprise-kacik-maluszka.html

https://misiek.eu/q/?keywords=Barbie Extra

https://misiek.eu/q/?keywords=barbie

Lalki Barbie Extra prezentują unikalny i odważny EKSTRA styl w modnych strojach o wyrazistych kolorach. W tym zestawie są elementy modowe do dowolnego łączenia, dzięki którym stworzysz ponad 30 wyjątkowych stylizacji na różne okazje. Lalka Barbie ma własny unikalny styl, którego częścią są długie błękitne włosy częściowo upięte w kokardę. 

  • Lalka Barbie Extra uwielbia zabawę z modą, dlatego ma ubranka i dodatki, które można dowolnie łączyć, aby stworzyć ponad 30 modnych stylizacji na wszystkie specjalne okazje. Aby znaleźć inspirację, zakręć kołem mody na opakowaniu.
  • Ubranka i dodatki podkreślają niezwykły styl Barbie: fioletowa miękka pelerynka, sukienka w serduszka, tiulowa spódniczka, różowe błyszczące spodnie i czarna błyszcząca spódniczka.
  • Niektórych elementów można używać na kilka sposobów - dwustronna sukienka ma 2 różne serduszkowe wzory, a fioletowa miękka pelerynka może służyć za dodatek do sukienki lub jako spódniczka.
  • Wśród akcesoriów są torebka z perełkami, pasek z białą kokardką, srebrzysta biżuteria, okulary przeciwsłoneczne, opaska z kocimi uszkami i nie tylko.
  • Lalka Barbie ma oryginalną fryzurę z długich błękitnych włosów częściowo upiętych w kokardkę.
  • Kotek też jest niesamowicie stylowy - ma tiarę, złocisty naszyjnik i własne lusterko.
  • Lalki Barbie Extra to świetny prezent dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, zwłaszcza tych, które uwielbiają zadawać szyku.

* Poznaj Kindi Kids najsłodsze dziewczynki w przedszkolu o pięknych, kolorowych włosach i dużych brokatowych oczach.

 Urocze dziewczyny są pełne radości i uśmiechów! Uwielbiają uczęszczać do Rainbow Kindi. Miejsca, w którym na co dzień chodzi o zabawę i nawiązywanie przyjaźni!

Rainbow Kate.  bystra, zabawna i zawsze pozytywnie nastawiona - nigdy nie jest nudno. Jej duże błyszczące oczy zaczarują każdego, głowa, z niesamowitymi tęczowymi włosami, podskakuje, a ręce klaszczą przy każdym ruchu! 

Spędzić magiczny dzień ! Stylizuj mnie na wyście, żebym pasowała do Ciebie!

https://misiek.eu/q/?keywords=Kindi Kids