Wczytuję dane...

Gry planszowe i towarzyskie, Puzzle

Jaką grę wybrać ?

Planszówki zawsze są znakomitym sposobem na spędzenie czasu w gronie całej najbliższej rodziny. Dlatego też na naszej stronie internetowej proponujemy gry i puzzle dla dzieci. Dzięki zróżnicowanej ofercie można dopasować je do zainteresowań, a także do odpowiedniej grupy wiekowej. Posiadamy produkty o różnym poziomie trudności, aby każdy zainteresowany mógł wybrać coś dla siebie i swojej rodziny. W tej kategorii znalazło się także miejsce dla kart pasjansowych.

W szerokim asortymencie znalazło się miejsce dla takich znanych i popularnych planszówek, jak Chińczyk, Eurobusiness czy też Mafia. Doskonale sprawdzą się w długie jesienne i zimowe wieczory, kiedy pogoda za oknami nie będzie zachęcała do spacerów.

Poniżej kilka pomysłów na wspólną zabawę.

*KALABURY

https://misiek.eu/q/?keywords=kalambur

Dzieci lubią rysować i pokazywać, stąd kalambury zawsze zda egzamin w większym gronie, gdzie planszówka nie wystarczy.

*PUZZLE

https://misiek.eu/q/?keywords=puzzle psi

https://misiek.eu/q/?keywords=puzzle bing

Najlepsze gry i puzzle dla Ciebie i Twojego dziecka, karty dla nastolatków - Sklep Misiek.eu

Gra w puzzle jest znakomitym treningiem dla pamięci, uczy małe dziecko rozpoznawania kształtów oraz rozwija logiczne myślenie – odpowiednie elementy układanki muszą do siebie pasować i dziecko musi zależność tą sobie uzmysłowić.

 

*GRY PLANSZOWE

https://misiek.eu/q/?keywords=PLANSZOw

Dzieci uczą się przez zabawę i uwielbiają być blisko z rodzicami, warto sięgać po gry planszowe, które nie tylko świetnie wypełniają wspólny czas, ale i niosą ze sobą coś więcej – wspierają rozwój dziecka, na każdym z możliwych poziomów.

 

*SZACHY

https://misiek.eu/q/?keywords=szachy

Poprawiają zdolności intelektualne. Największe korzyści z gry, mają dzieci powyżej 7 roku życia. Zwiększają IQ. Zgodnie z wynikami badań przeprowadzonych w Wenezueli, dzieci które odbyły 4,5 miesięczne kursy gry w szachy, odnotowały znaczące wzrosty ilorazu inteligencji. Poprawiają umiejętności arytmetyczne.

*EUROBUSINESS

https://misiek.eu/q/?keywords=gra euro

Eurobiznes uczy dzieci przedsiębiorczości oraz tego jak w bardzo mądry sposób zarządzać pieniędzmi. Jest to także świetny trening nauki oszczędzania dla dzieci.

 

*QUIZY i ZAGADKI

https://misiek.eu/q/?keywords=quiz

https://misiek.eu/q/?keywords=zagad

https://misiek.eu/q/?keywords=logicz

Zagadki i łamigłówki to rozrywka dla osób w każdym wieku. Niezależnie od tego, ile ma się lat oraz w jakim środowisku jest się wychowanym, odgadnięcie zagadki jest tak samo satysfakcjonujące. Na przestrzeni lat powstało wiele rymowanek oraz łamigłówek, których rozwiązywanie jest wielką frajdą i ciekawym zajęciem wolnego czasu.

 

*CHIŃCZYK / WARCABY

https://misiek.eu/q/?keywords=chińczy

https://misiek.eu/q/?keywords=warcab

Chińczyk jest klasyczną grą losową, chociaż można w nim stosować pewne taktyczne posunięcia. Ta gra o bardzo prostych zasadach zawsze wyzwala wiele emocji. Warcaby natomiast to gra, która wymaga od graczy logicznego myślenia i wytężenia wyobraźni. Gra w warcaby jest znakomitym treningiem dla umysłu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów