Wczytuję dane...

Kącik maluszka (1221)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja
smily

Winfun Kostka Edukacyjna

96,97 PLN
112,75 PLN
Oszczędzasz 15.78 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 112.75 PLN

    Zaaranżowanie pokoju dziecięcego nie jest łatwym zadaniem. O ile noworodek nie ma jeszcze swoich upodobań i to rodzice według własnego gustu urządzają jego pokój, o tyle w przypadku starszych pociech trzeba już wziąć pod uwagę jego zainteresowania i preferencje. Ważnym wyposażeniem każdego dziecięcego pokoju są zabawki.

    Jakie zabawki dla najmłodszego dziecka?
    W obecnych czasach istnieje moda na naturalne surowce. Rodzice z przyjemnością więc nabywają drewniane modele, które zdobiły pokoje ich babć. Świetnym nabytkiem bez wątpienia jest koń na biegunach, który jest nie tylko zabawką ale ślicznym elementem wystroju pokoju dziecięcego. Rzecz jasna maleńkiemu dziecku jeszcze nie posłuży, dlatego poza tym dobrze jest wybrać także pluszaki w czarno-białych kolorach. Będzie to ciekawy i dobry wybór dla niemowlaka, który potrzebuje wielu bodźców do właściwego rozwoju, a do pewnego momentu w życiu widzi otoczenie w czarno-białych kolorach. Niezbędnym elementem będzie karuzelka nad łóżeczkiem, na którą dziecko będzie mogło patrzeć. Można ją nakręcić przez co dziecko będzie podążać za nią wzrokiem. Ponadto będzie odtwarzać melodyjki, które pozwolą maluszka ukoić oraz będą pomocne podczas usypiania go.


    Zakup zabawek do pokoju kilkulatka bez wątpienia należy już z nim uzgodnić. Świetnym wyborem będą duże lalki, które można położyć w kącie albo na szafie, a także pluszowe misie. Dla każdego malucha taka zabawka jest niezwykle ciekawa i pluszak najczęściej dotrzymuje mu towarzystwa, kiedy kładzie się spać. Dobrze jest zainwestować także w kosze, gdzie będzie można je schować, szczególnie kiedy jest ich sporo. Można je dobrać pod kolor wnętrza czy też pomalować, jeśli wykonane są np. z wikliny. Będzie to też idealny gadżet, który pozwoli nauczyć malucha sprzątać po sobie po zabawie.