Wczytuję dane...

Lalki i LOL Surprise (455)

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Najpopularniejsze lalki dla dziewczynek.

  Pomożemy Ci w podjęciu dobrej decyzji zakupowej. W zestawieniu prezentujemy zmianę aktualnych trendów danej kategorii. 

  Opiekuńczość i kreatywność

  Lalka to zabawka, która uczy opiekuńczości, czułości i troski. Jest odzwierciedleniem uczuć do dziecka, których mała dziewczynka dopiero się uczy. Jest towarzyszką zabaw i nauczycielką. Uczy kreatywności poprzez dopasowanie stroju do okazji i robienie oryginalnej fryzury. Chłopcy mają swoje warsztaty i samochody, a dziewczynki lalki, które rozwijają w nich poczucie estetyki, ale również małą motorykę, a także cierpliwość i koncentrację oraz koordynację wzrokowo-ruchową, o czym wie każdy, kto choć raz czesał i ubierał lalkę.

  Rozwija wyobraźnię

  Zabawa lalkami rozwija również wyobraźnię. Dziewczynki mogą bawić się w dom i odgrywanie ról za pomocą lalek. Mogą także zorganizować teatrzyk albo pokaz mody. Ten ostatni umożliwia również uszycie własnych ubranek. Zabawa taka zwiększa pewność siebie, rozwija umiejętności, jest również początkiem wystąpień publicznych – w końcu jak teatr, to i widownia.

  Rodzaje lalek

  Wybór lalki nie ogranicza się do jednego rodzaju lub modelu. W związku z tym możemy wybierać zarówno spośród lalek z konkretnych bajek, jak również spośród tradycyjnych lalek szmacianych, lalek Barbie, bobasów, itp.

  Tradycyjną lalki są uśmiechnięte, mają kolorowe stroje i towarzysza, którym jest ulubione zwierzątko.

  Lalki typu Baby Born są odzwierciedleniem prawdziwych niemowląt – można je karmić, przewijać, wozić w wózku, wysadzać na nocnik, myć w wanience. Do każdej z nich możemy zakupić akcesoria i dodatkowe ubranka. https://misiek.eu/q/?keywords=baby born

  Barbie znamy z własnego dzieciństwa. Obecnie możemy wybierać spośród Barbie syren, wróżek, księżniczek, z konikami, ze skrzydełkami i wielu, wielu innych. Do tego lalka Barbie może mieć swój własny domek, samochód i inne akcesoria. https://misiek.eu/q/?keywords=barbie

  Powyższe przykłady są kroplą w morzu możliwości. Wybór jest o wiele większy. Na co ostatecznie się zdecydować? Chcąc kupić lalkę na prezent dla córki, warto obserwować jej zainteresowania i potrzeby. Szmaciana lalka jest dobrym pomysłem na prezent dla najmłodszych dziewczynek. Można przy niej zasnąć i zabierać ją w podróże. Lalka Barbie projektantka będzie ciekawym pomysłem dla dzieci, które interesują się modą. Dziewczynki, które mają młodsze rodzeństwo, mogą obserwować mamę, jak opiekuje się ich braciszkiem lub siostrzyczką i same podobnie dbają o swoją lalkę – bobasa.

  Można zadać sobie pytanie: „Ile lalek może mieć dziewczynka?”. Czy jest na nie prosta odpowiedź? Niestety, to tak samo jak w przypadku samochodzików dla chłopców – nigdy za dużo.