Wczytuję dane...
O sklepie

" Radość dawania prezentów " to nasza dewiza ..

Już od ponad 2 lat zaopatrujemy naszych klientów w cudowne prezenty. Dzięki dbaniu o jakość obsługi  oraz oferowanych produktów cieszymy się zaufaniem klientów. W sklepie oferujemy również akcesoria i zabawki dla starszych dzieci oraz maluchów, wszelkiego rodzaju akcesoria wspierające nasze pociechy od najmłodszych lat życia. 

Zabawki, maskotki, pluszaki, interaktywne lalki i przytulanki to przyjaciele naszych dzieci od najmłodszych lat. W naszym sklepie zakupisz: kołyski, maty, bujaczki, karuzele, wszelkiego rodzaju zabawki i książeczki edukacyjne.

W późniejszym okresie przydadzą się takie akcesoria jak: jeździk, chodzik, pojazd zdalnie sterowany, piaskownica wraz z zestawem zabawek.

Oferujemy również: trampoliny, huśtawki, baseny dla dzieci, zestawy do zabawy w ogrodzie oraz interaktywne kostki edukacyjne. Puzzle i gry to miły sposób na spędzenie wspólnego czasu. Zestawy konstrukcyjne, modele do sklejania, sterowane pojazdy RC rozwijają pasje.

zabawki

Dostępne formy dostawy:

  • Kurier DPD - paczka do 25 kg - Darmowa dostawa !

  • Paczkomaty 24/7 InPost - wysyłka do Paczkomatu – Darmowa dostawa ! (UWAGA! Wymagane podanie adresu e-mail)

FAQ

FAKTURY     

W ramach jednego zamówienia, nie ma możliwości rozdzielenia dokumentu zakupu na więcej niż jedną fakturę. Do jednego zamówienia wystawiamy dokument na całość zakupów tj. faktura imienna lub na firmę.   

Fatury VAT wystawiane są automatycznie, zgodnie z danymi podanymi w formularzu dostawy i przesłane drogą elektroniczną na adres mailowy podany przy składaniu zamówienia . Dodatkowe uwagi prosimy umieszczać w sekcji "Wiadomość do sprzedającego".   

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH     

Kupujący składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie przez Firmę jego danych osobowych dla celów realizacji zawartej umowy. Dane osobowe Kupującego wysyła serwis Allegro.pl, w związku z zawartą z Kupującym umową i dla celów jej realizacji, zgodnie z Regulaminem serwisu Allegro.pl. Dane osobowe Kupującego są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.    

ZAMÓWIENIA   

Z powodu automatyzacji procesów logistycznych, zamówienia złożone w różnych godzinach nie mogą zostać połączone i zostaną zrealizowane jako oddzielne zakupy.  Nie ma możliwości łączenia dwóch zamówień.     

ADRES WYSYŁKI     

Poprawny adres do wysyłki prosimy umieścić w odpowiednich polach formularza opcji dostawy. Prosimy nie umieszczać danych adresowych w sekcji "wiadomość dla sprzedającego" 

KOMENTARZE I OCENY     

Zachęcamy do polubienia strony na FB  ( Facebook ) Państwa zdanie jest dla nas ważne. W razie pytań - prosimy o kontakt. 

Pozostałe informacje

Oferujemy dostawę produktów tylko na terenie Polski.

Kupując godzisz się na wysłanie faktury zakupowej wyłącznie w formie elektronicznej,