Wczytuję dane...
Model: 804304
Kod producenta: 1088
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8056379116929
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: dante
Opis:

Emiglio to wyjątkowy robot funkcyjny o wysokości aż 40 centymetrów, który osiąga szczyty popularności na rynku włoskim już od 1994, kiedy to ukazała się jego pierwsza wersja. Przez lata jego wizerunek był kikukrotnie zmieniany, a najnowsza tegoroczna wersja zawiera w sobie wszelkie doświadczenia, które udało się zdobyć podczas sprzedaży poprzednich.

Ze względu na swoją wielkość Emiglio stanowi nie tylko wspaniały pomysł na prezent na święta, ale jest również niezwykle atrakcyjny dla dzieci. Zabawkę polecamy dla dzieci już od 3 roku życia, które będą w stanie korzystać z wszystkich funkcji zabawki.

Zabawa z Emiglio rozpoczyna się już od momentu jego uruchomienia! Robot reaguje na ruch i obecność człowieka różnymi rodzajami ruchu oczu i głowy. Przy zabawie Emiglio może prezentować aż 8 różnych form mimiki od bycia szczęśliwym, przez ciekawość, aż po zaspanie, kiedy przez chwilę nie jest używany. Dzięki tym różnym rodzajom ruchu, zabawka jest dla dziecka ciekawa i budzi u dziecka emocjonalne zaangażowanie. Podczas poruszania się (sterowanie odbywa się dzięki dołączonemu do zestawu pilotowi), robot wydaje z siebie dźwięki i świeci. Dodatkową funkcją jest syntetyzator głosu.


Video:
Nr katalogowy:

006-11692              


Wymagania wiekowe: 3
Płeć: Chłopcy
Płeć: Dziewczynki
Produkt na baterie: Tak
Kolor: Biały
Kolor: Czerwony
Kolor: Niebieski
Kolor: Zielony
Kolor: Żółty
Wymiary:

40 cm wysokości


Akcesoria w zestawie:
 • Interaktywny robot
 • Pilot

Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania: 26 x 29 x 45 cm


Nowości i zapowiedzi

 • depth: 

  240

 • height: 

  465

 • width: 

  315