Wczytuję dane...
Model: 724455
Kod producenta: 4083
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5702016619201
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: lego
Opis:

LEGO Klocki Minions 75550 Minionki i walka kung-fu

Dołącz do Minionków, które ćwiczą walkę kung-fu i świętują w zestawie LEGO Minions. Najpierw poćwiczcie ciosy bronią ze stojaka na drewnianym manekinie. Później możecie wybrać się na paradę z chińskim smokiem i podziwiać klockowe fajerwerki, które startują z dachu świątyni. Gdy na zewnątrz świątyni pojawi się Otto, emocje sięgną zenitu! 

Zabawa w kung-fu i tradycyjne świętowanie 

W zestawie Minionki i walka kung-fu z serii LEGO Minions znajdziesz model świątyni, figurki, złotego banana i inne dodatki. Pomysłowa zabawa gwarantowana! 

Zafunduj fanom Minionków niezapomniane wrażenia przy odtwarzaniu scenek z filmu Minionki: Wejście Gru. Niesamowity zestaw LEGO Minions 75550 Minionki i walka kung-fu zachęca do zabawy w odtwarzanie wspaniałych scen święta Chińskiego Nowego Roku w modelu świątyni. Pomagając Minionkom ćwiczyć techniki kung-fu, dzieci odkryją wiele atrakcji.Zachwycająco szybkie tempo zabawyDzieci będą zachwycone, gdy Otto pojawi się poza świątynią i ukaże się innym Minionkom. W zestawie nie zabraknie także akcesoriów, które rozbudzą dziecięcą wyobraźnię: jest tam złoty banan, stojak z bronią, obrotowy manekin do ćwiczeń, chiński smok, medalion i strzelające fajerwerki.Ekscytujący sposób budowaniaInstrukcje Instructions PLUS to interaktywny przewodnik, który sprawi, że budowanie będzie jeszcze lepszą zabawą, i pozwoli dzieciom poczuć satysfakcję. Dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life, pozwalają obracać oraz przybliżać widok modelu, by nawet maluchy poradziły sobie ze złożeniem klocków. 

 • Pozwól małym fanom Minionków poczuć emocje świętowania Chińskiego Nowego Roku. Będą się też wspaniale bawić, budując zabawkową świątynię, która zachęca do odtwarzania scenek z filmu Minionki: Wejście Gru.
 • W pudełku są trzy figurki LEGO Minionków, więc zabawa może się zacząć natychmiast. W zestawie 75550 dzieci znajdą figurki Minionków Kevina i Stuarta w strojach do kung-fu, a także figurkę Otto.
 • Weź broń ze stojaka i pomóż Minionkom ćwiczyć kung-fu na obrotowym manekinie! Później wspólnie wystrzelcie fajerwerki z dachu świątyni i wybierzcie się na paradę z kolorowym chińskim smokiem.
 • Szukasz prezentu na urodziny lub pod choinkę dla fana Minionków w wieku od 6 lat? To będzie świetny wybór. To świetna zabawka dla dzieci, które lubią kreatywną zabawę, budowanie i historie z Minionkami.
 • Zabawkowa świątynia ma ok. 17 cm wysokości, 13 cm szerokości i 26 cm głębokości, więc świetnie nadaje się do kreatywnej zabawy.
 • Ten zestaw z Minionkami nie wymaga baterii, więc przygody mogą się rozpocząć od razu!
 • Dzięki instrukcjom Instructions PLUS mali konstruktorzy mogą teraz mieć satysfakcję z samodzielnego budowania.
 • Zestawy LEGO Minions zachęcają dzieci do wcielania się w bohaterów filmu Minionki: Wejście Gru.
 • Klocki do budowania LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe oraz wewnętrzne kryteria jakości Grupy LEGO. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić.
 • Dokładnie testujemy elementy zestawów LEGO Minions, by mieć pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Nr katalogowy:

75550


Seria: Minionki
Marka: Minionki
Wymagania wiekowe: 6
Płeć: Chłopcy
Płeć: Dziewczynki
Liczba elementów: 310
Rozmiar zestawu: Średni

LEGO

 • depth: 

  58

 • height: 

  285

 • width: 

  265