Wczytuję dane...

*** Polecane Lalki Barbie (8)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż
mattel

Lalka Barbie + Basen

118,09 PLN
132,68 PLN
Oszczędzasz 14.59 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 112.78 PLN

Dzieci w wieku od 3 do 7 lat pokochają odtwarzanie ulubionych momentów i wymyślanie nowych historii, bo kiedy dzieci bawią się Barbie i jej przyjaciółmi, mogą być kim chcą!

Lalka barbie - https://misiek.eu/q/?keywords=lalka barbie

Lalki te są już kultowe i od wielu lat rodzice oraz dziadkowie wybierają je często prezent dla dzieci, w szczególności dziewczynek. Są już odpowiednie dla dzieci, które skończyły 3-4 lata. Pojedyncze Barbie stanowią tylko część bogatej oferty – popularnością cieszą się również całe zestawy z dodatkowymi postaciami, takimi jak np. Ken, a także ze słodkimi zwierzątkami czy z pojazdami jak samochód czy skuter.

Zestaw z Barbie - https://misiek.eu/q/?keywords=zestaw barbie

W kolekcji marki znajdują się modele z serii Kariera, mające wizerunek lekarek i dentystek, odważnych pilotek i strażaczek, wysportowanych piłkarek, mądrych nauczycielek, a także astronautek. Zabawki z serii Kariera propagują nowoczesne wzorce, pobudzają wyobraźnię i potwierdzają, że nic nie ogranicza dziewczynek w prowadzeniu kariery jakiej tylko chcą!

Każda lalka Barbie zachwyca jakością wykonania i świetnie odwzorowanymi detalami, dzięki czemu doskonale urozmaicą oraz dopełnią każdą zabawę! Marka oprócz figurek ma w swojej ofercie także rozmaite zestawy, masy plastyczne i wiele innych produktów.