Wczytuję dane...

Zabawki (2733)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Można stworzyć różne podziały zabawek w zależności od ich funkcji (manualne, edukacyjne), przeznaczenia (do zabawy na dworze, do zabawy w wodzie), wieku dziecka (0-6 miesięcy, 6-12 miesięcy itp.) oraz wiele, wiele innych.         

       

  Smartwach dla najmłodszych :

  https://misiek.eu/q/?keywords=smartwatch

   

  Puzzle oraz gry edukacyjne pobudzają wyobraźnie oraz wspierają naukę naszych dzieci, pozwalają na wspólne spędzenie czasu.

  Chłopców zachwycą, zestawy konstrukcyjne, samochody sterowane oraz wiele niesamowitych pojazdów.

  Dla dziewczynek - inspirują do zabawy, zachwycają wyrazistymi kolorami oraz detalami swoich kreacji.

  Wśród artykułów papierniczych, zabawek edukacyjnych, klocków, lalek i gier znajdziemy takie, które możemy zaproponować dzieciom młodszym, jak i takie, którymi mogą z zainteresowaniem bawić się dzieci starsze. Należy pamiętać, aby dzieci młodsze przy zabawie były zawsze pod opieką osób starszych, bo na przykład może im przyjść do głowy, że plastelina jest smaczna, a ściany w domu to wielka kartka, na której fajnie rysuje się kredkami.

  Rodzaj zabawki trzeba dostosować do wieku dziecka, żeby starsze dziecko szybko się nie znudziło, a młodsze nie zniechęciło. Proponując przedszkolakowi zabawki dla niemowlaków, można się spodziewać, że szybko się znudzi (jeżeli w ogóle będzie się nimi bawiło), a młodsze dziecko szybko się zniechęci przy układaniu puzzli złożonych z 300 małych kawałków.

  Najlepsza zabawka to taka, która dostosowana jest do wieku dziecka i jego zainteresowań. Nie ma lepszej zabawki niż taka, którą dostaje się we właściwym miejscu i momencie życia. Duże lalki bardzo cieszą małe dziewczynki, ale sześcio-siedmiolatka wolałaby pewnie dostać grę interaktywną czy klocki, z których może zbudować na przykład sklep albo dom dla lalek. Mały chłopiec z zapałem będzie układał wieżę z klocków, a starszy chętnie pobawi się kolejką elektryczną.